wózki dziecięce, foteliki samochodowe, akcesoria

Sieć sklepów z akcesoriami dla dzieci i niemowląt

Mama i Ja

Stacjonarne sklepy Mama i Ja tworzą na terenie Polski sieć dużych sklepów o łącznej powierzchni niemal 4500 m 2. Wyszkolony personel udziela wszelkich informacji pozwalających wybrać produkt dopasowany do Państwa potrzeb. W sklepach znajdziecie Państwo szeroką gamę produktów związanych z początkowymi latami życia dzieci. Wśród dostępnych artykułów zakupicie i takie, które ułatwią Wam wypełniać odpowiedzialne zadanie bycia mamą i tatą.


strona www: http://www.mamaija.pl/


Międzynarodowy Dyplomowany Konsultant Laktacyjny - Irena Staśkiewicz

Międzynarodowy Dyplomowany Konsultant Laktacyjny

Irena Staśkiewicz

W 2012 roku uzyskała certyfikat IBCLC (nr 312-78951) ważny do 2017 roku.
zawód: położna
miejsce pracy: Prywatna Klinika "Salve-Medica", ul. Szparagowa 10, Łódź, Oddział Porodowo-Położniczy
porady laktacyjne: Poradnia laktacyjna przy Szpitalu "Salve-Medica", Łódź, ul. Szparagowa 10


strona www: www.salve.pl, www.laktacja.org.pl
tel.: 502-131-185
IBCLC 312-78951 CDL 0091/2010/CDL


Dyplomowany Konsultant Laktacyjny - Elżbieta Szkudlarek

Dyplomowany Konsultant Laktacyjny

Elżbieta Szkudlarek

Karmienie piersią wydaję się być czymś naturalnym, ale niekiedy początki bywają trudne i potrzebna jest fachowa pomoc i wsparcie. Problemy związane z laktacją mogą wystąpić w każdym czasie jej trwania. Bezpośrednio po porodzie wiążą się głównie z trudnościami w przystawianiu dziecka do piersi, bolesnością brodawek, nawałem pokarmowym i oceną skuteczności karmienia. W późniejszym okresie możliwe jest wystąpienie obrzęku, zapalenia, kryzysów laktacyjnych, potrzeby utrzymywania laktacji w przypadku choroby dziecka czy powrotu do pracy.


strona www: poradniamammamia.pl
tel.: 664-914-704
CDL 443/2014/CDL


Poradnictwo Laktacyjne - Renata Stefańska

Poradnictwo Laktacyjne

Renata Stefańska

Prowadząca Szkołę Rodzenia - Centrum Wsparcia Przyszłych Mam, pracująca w Szpitalu im. M. Pirogowa, dawny Madurowicz na stanowisku położnej na oddziale położniczo - neonatologicznym.
strona www: www.centrum-mam.pl
email: udana.laktacja@onet.pl
tel.: 502-206-577


Szkoła Rodzenia - Centrum Wsparcia Przyszłych Mam

Szkoły Rodzenia

Centrum Wsparcia Przyszłych Mam

Zapraszamy na wspólne spotkania w małym gronie, przyjaznej, pełnej ciepła atmosferze, sprawiającej wrażenie domowego zacisza w naszej Szkole Rodzenia. My, położne pracujące w szpitalu chcemy Was wesprzeć fachową radą i nauką. Znamy wasze potrzeby, gdyż widzimy je na co dzień na oddziale szpitalnym. Wspólnie damy radę! Celem naszych spotkań jest dzielenie się z Wami doświadczeniami i przygotowanie do całkiem nowej i jakże ważnej roli w życiu. Nasz uśmiech i życzliwość eliminuje Wasze zmęczenie psychiczne i fizyczne.

Priorytetem jest dla nas, abyście jako przyszli rodzice uwierzyli we własne możliwości, a umiejętności w zakresie opieki nad Dzieckiem zdobyte pod naszym fachowym okiem przyczyniły się do zapewnienia całej Waszej rodzinie spokoju i samych szczęśliwych chwil. A my chętnie staniemy się częścią Waszych wspomnień, dziękując za okazane zaufanie.

Zapraszamy do kontaktu:
strona www: www.centrum-mam.pl
tel.: 502-206-577